zabiegi na twarz i ciało

Jak sprawnie pozbyć się zbędnych kilogramów?

Mnóstwo osób nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu zewnętrznego. Jedną spośród wielokrotnie wspominanych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz środka na korzystne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie trochę porad.

Czasami dieta nie wystarcza!

Kiedy wspominamy o przygotowywaniu postawy, najczęściej stawiamy na dietę oraz treningi. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie redukuje się lub nie potrafimy wymodelować poszczególnej partii ciała? Zdecyduj się na skuteczne sposoby medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowej albo usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych i monitorowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia zmniejszenie tkanki lipidowej, kształtowanie linii, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto dodać, że Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Jest idealną wersję dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Endermologia – informacje

Problemem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala efektywnie minimalizować cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a także pozwala na poprawę stanu skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Warto podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niesłychanie komfortowe. Nie zajmują więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na natychmiastowe nasycanie się trwałymi rezultatami.

Więcej informacji na temat zabiegów odchudzających w Krakowie – http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/likwidacja-tkanki-tluszczowej-2/dietetyka/