pralki opinie

Samsung z nową funkcją w swoich pralkach

Samsung jest jednym z najpopularniejszych producentów sprzętu AGD i RTV na rynku. Wszędzie możemy zetknąć się z ich sprzętem, jaki wyjątkowo często ułatwia nam codzienne czynności. Tym razem Samsung postanowił pójść naprzeciw zapominalskim. Dodał do swyk pralek funkcję Addwash, która dotychczas nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną czynnością. Najpierw trzeba dokonać selekcji ze względu na materiał, w dalszej kolejności odcienie. Przeważnie również dzielimy rzeczy, na te które pierzemy w wysokiej i niskiej temperaturze. Najczęściej nie pamiętamy o dodaniu kilku rzeczy rzuconych w innym miejscu. Do tej pory nie mieliśmy możliwości, żeby zatrzymać tryb prania aby naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadom tego rodzaju zdarzeń i postanowił im zaradzić. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dokładanie rzeczy poczas działania, jednak niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwoli też na kontrolowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza domem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą innowacyjną funkcją, mają także technologię, jaka podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona również na pobór mocy w trakcie prania, odpowiednio go obniżając.

Czy warto?

Jeżeli będziesz pragnął dołożyć kolejne ubranie do prania, będziesz mógł to uczynić natychmiast. Pozwala to na oszczędność czasu i kasy. Nigdy więcej nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia pralki, w momencie kiedy odnajdziesz zagubione ubranie. Obecnie wystarczy jedynie je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju urządzeń są wyjątkowo pochlebne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung znacząco usprawnia organizowanie i wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego typu możliwości.
Więcej o funkcji AddWash znajdziesz na http://tiny.pl/gnct1