jamajski olejek rycynowy

Na ratunek brzydnik włosom – olejek rycynowy!

Jamajski olej rycynowy – co to właściwie jest a także czym się odróżnia od standardowego oleju rycynowego, jaki możemy dostać w każdej aptece? Czy jego właściwości są na tyle korzystniejsze, iż jest sens właśnie w niego zainwestować?

Olej rycynowy posiada wiele zastosowań w kosmetyce. Zwłaszcza stosowany jest do wzmacniania i kosmetyki włosów. Poza tym wielokrotnie jest też wykorzystywany między innymi do buzi oraz rzęs.

Co w takim przypadku wyróżnia czarny olejek rycynowy oraz czemu nabyć olejek Black Castor Oil?

Przede wszystkim na korzyść czarnego olejku rycynowego przemawia forma jego tworzenia. Jest on mniej szkodliwy dla skóry oraz nie zamyka porów, co ma ogromne znaczenie przy pielęgnacji włosów jak też twarzy. Po drugie jest to towar w zupełności ekologicny. Po trzecie można do stosować do każdego typu włosów.

Jak stosować jamajski olejek rycynowy na włosy?

W głównej mmierze trzeba pamiętać o regularności ze względu na fakt bez tego możemy nie wypracować oczekiwanych efektów lub będziemy potrzebowali na to zdecydowanie więcej czasu. W internecie można wyczytać dużo propozycji uzytkowania tego typu kosmetyków. Naszym zdaniem najlepsze jest stosowanie jamajskiego olejku rycynowego na włosy trzy razy w tygodniu na noc. Rano po pobudce należy starannie zlikwidować substancję. Olejek powino się nanieść zarówno na skórę głowy, jak także na same włosy.

Olej rycynowy na brwi i rzęsy

Olejek ten wspaniale sprawdza się również w przypadku brwi i rzęs. W przypadku rzęs powinno się uważać aby olejek nie przedostał się do oczu! Na rzęsy olej najlepiej nakładać czystą szczoteczką od tuszu. Uzytkować 2-3 razy w tygodniu, by po dwóch-trzech tygodniach dostrzeć zadowalające efekty. Jeśli chodzi o brwi to systematyczność użykowania jest zbliżona. Produkt najkorzystniej nałożyć patyczkiem do uszu i później porządnie rozprowadzić niedużą szczoteczką. O poranku zlikwidować.

Poznaj przepis na wyjątkowo skuteczną maseczkę do włosów https://www.youtube.com/watch?v=zkXV9gRM9_4