kosmetyka

Prawda o zabiegach kosmetycznych

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga właściwej pielęgnacji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, i co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim znajdziemy mnóstwo gabinetów kosmetycznych z długą listą zabiegów. Oto charakterystyka paru z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej skomplikowanych zabiegów, na jakie się decydujemy. Aktualnie wykorzystywane metody są nie groźne a także niemalże bezbolesne, wykonywane za pomocą profesjonalego pistoletu. Bardzo ważna jest stosowna pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, które zostały założone podczas procesu przekłuwania uszu powinno się nosić, aż do momentu całkowitego zabliźnienia. Istotne jest też uważanie, żeby dopiero co przekłute uszy miały jak najmniejszy kontakt z bakteriami. Przekłuwanie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie zniszczonego naskórka. Gabinety kostyczne proponują bogaty wybór tego typu zabiegów. Pośród nich trzeba wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi chemiczne, peelingi hybrydowe. Tego rodzaju zabiegi możemy, również podzielić uwzględniając dogłębność działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. Celem wyboru najwłaściwszego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo kosmetyczką, aby dobrali zabieg dopasowany do stanu jak również rodzaju cery. Istotne, żeby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów odmładzania skóry jest lifting przy wykorzystaniu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry, oraz redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, i podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. W zależności od stanu skóry, powinno się zdecydować się na od 3 do 6 zabiegów z użyciem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na Exilis powinno skonsultować się z specjalistą, jaki skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska swój blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla otrzymania zadowalającego efektu polecamy skorzystanie z pięciu zabiegów. Ważna jest też stosowna codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.