odkurzacz piorący

Odkurzanie może sprawiać przyjemność

Zachowanie porządku czasami sprawia problemy. Sytuacja jest bardziej czasochłonna, gdy mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest niezwykle skomplikowana i długotrwała. Czy posiadamy sposób na usunięcie sierści z kanapy, foteli, dywanu? Oczywiście! Poznaj pewne odkurzacze, które pomogą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

odkurzanie podłogiWbrew pozorom dobór idealnego odkurzacza nie jest prostym zadaniem. Możemy wymienić kilka typów tego małego AGD. Podstawowy podział mówi o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych oraz odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona opcja. Warto jednak pamiętać, by w każdym wypadku kupić polecany, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem i szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z sprzątaniem zabrudzeń i wielkich zabrudzeń na różnych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii i uczuleń. Drugim wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro i filtracji higienicznej. Woreczki do odkurzaczy Miele oraz Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie możesz się uporać z czyszczeniem mebli z sierści? Wybierz wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych trudnych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o wygląd swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.