biały sufit napinany

Dowiedz się więcej o najczęściej wybieranych sufitach

Urządzanie domu może przysporzyć mnóstwo kłopotów. Jednym z nich może być wybór właściwego sufitu. Mimo, iż dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, mamy wiele możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, jakie zapewniają niemało sposobności aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te genialnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu zarówno w domu, jak i dyskotekach czy biurach. Nadają pomieszczeniom nieprawdpopodobnej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w różnych barwach – od perłowego po czarny. Cechują się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Podstawową korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pomieszczeń, w których zostały zamontowane.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii nieciekawy biały sufit można przemienić w wyjątkową ozdobę wnętrza, która jednocześnie może pełnić funkcję oświetlenia. Powłoka napinana, jaka odzwierciedla niebo może zostać dodatkowo rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem dokonuje się bezprzewodowo, co jest wielkim usprawnieniem. Sposobność zmiany koloru oświetlenia ,jak też regulacji jego nasilenia sprawi, że uzyskasz w wnętrzu wyjątkowy klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki ultranowoczesnyh światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, jednak jest także fantastycznym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego jak też knajpy.

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię duży zgiełk dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wytłumić pokój. Ten typ sufitu pozwala, też pozbyć się efektu echa, który często przeszkadza w przestrzeniach o pokaźnym metrażu. Sufit ten może być również idealnym elementem dekoracyjnym.

Inne wpisy z kategorii: