gładkie wydepilowane nogi

Depilacja laserowa nie tylko dla kobiet!

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii ciągle zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta powinna być dokonywana w terminie zimowo-jesiennym, zatem teraz chcemy ponowić ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być przeprowadzona na wskazanej części ciała. Z przedstawianych sposobów równie chętnie korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek albo płeć nie mają tu znaczenia. Często wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest uzleżniona od wybranego obszaru. Duże obszary ciała można podzielić na partie. Często klienci wybierają tylko depilację łydek czy ud. Parametry wybierane przez specjalistę są uzależnione od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dobrane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, ciemnych włosków. Cienkie oraz jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden najchętniej wybierany zabiegów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka polecanych klinik medycyny estetycznej oraz laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klienta. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający różne sporty, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na swój wizerunek.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności ceniony na całym świecie.