moda damska

Bądź modna w 2018 roku

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały wiosną 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić na ulicach, niemniej bez wątpliwości zawładnie spotkaniami towarzyskimi i salonami. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią przyciągać uwagę i chciałyby zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie kupić całe brokatowe ubrania – spódnice, kombinezony a także inne elementy garderoby wyśmienite na imprezę, a także akcesoria, które można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się kobiety, które nie boją się wyróżniać oraz nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda powraca co sezon. W 2018 powrócą do nas rękawy typowe dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać jedynie do ćwiczeń. Na ulicach spotkamy mnóstwo Pań w sportowych stylizacjach, które połączone będą często z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to także trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być standardowymi dresami, w jakich ćwiczymy czy też siedzimy na kanapie.

5. W stylu kierowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach oraz motocyklowych. Będzie to styl z pewnością zmimny.

6. Intensywna czerwień

Odważne i lakierowane kreacje w kolorze wyraźnej czerwieni staną się hitem modowym.

7. Plastik

Ciuchy z plastiku? Bezbarwne spódnice z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Jednym z modniejszych motywów sezonu będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się odrobinę inaczej aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie 2 modeli kurtek.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Wyraziste egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od kilku lat.

11. Kwiaty

Ulubiony wiosenny motyw wielu Pań, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły bardzo dużą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie koszule, jednka również spódnice oraz marynarki.